Ürünlerimiz

Ana Sayfa / Ürünlerimiz/ YAPI MALZEMELERİ ve İNŞAAT KİMYASALLARI

YAPI MALZEMELERİ ve İNŞAAT KİMYASALLARI

Çimento Uyumlu Binder / SB 400 N

  Şeffaf - Elastik - Az yapışkan  

Çimento Uyumlu Binder / SB 470 N

  Şeffaf - Elastik - Az yapışkan  

Elastik Kaplama Binderi / SB 150 S

  Şeffaf - Elastik - yapışkan  

Yumuşak Kaplama Binderi / SB 150 YN

  Şeffaf - Elastik - Az yapışkan  

Toz Polimer

  1  

Silikon Reçine / RSN 34

  Silikon Reçine  

Solventsiz Modifiye / PNT 31

  Solventsiz Modifiye Polisiloksan  

Siloksan Bazlı Su İtici / SILCON BLT 100

  : SILCON BLT 100 Su ile inceltilebilen, solvent ihtiva etmeyensilan / siloksan bazlı bir emülsiyondur.İnceltilmiş olarak yüksek kaliteli ve genel amaçlı su itici, tüm mineral bazlı hatta yüksek alkalik yüzeyler için su itici astar olarak kullanılır.  

Siloksan Esaslı Su İtici / SILCON BLT 200

  SILCON BLT 200 solvent ile inceltilebilen, alkil-alkoksi-silan / siloksan esaslı, %100 ‘ lük su itici bir üründür.Su içermeyen organik solventler ile inceltilmiş olarak, emme kabiliyetine ve poröz bir yapıya sahip olan mineral bazlı tüm inşaat malzemelerinin su itici hale getirilmesi için yüksek kaliteli ve genel amaçlı su itici ve iç / dış cephe boyaları için astar olarak kullanılır.  

Siloksan Bazlı Su İtici / SILCON BLT 105

  : SILCON BLT 105 solvent ihtiva etmeyen silan / siloksan bazlı bir emülsiyondur. Kullanıma hazır formda, emme kabiliyetine ve poröz bir yapıya sahip olan mineral bazlı tüm inşaat malzemelerinin su itici hale getirilmesi için yüksek kaliteli ve genel amaçlı su itici ve iç / dış cephe boyaları için astar olarak kullanılır.  

Siloksan Esaslı Su İtici / SILCON BLT 206

  SILCON BLT 206 solvent ile inceltilebilen, alkil-alkoksi-silan / siloksan esaslı bir üründür.Emme kabiliyetine ve poröz bir yapıya sahip olan mineral bazlı tüm inşaat malzemelerinin su itici hale getirilmesi için yüksek kaliteli ve genel amaçlı su itici ve iç / dış cephe boyaları için astar olarak kullanılır.  

Toz Köpük Kesici / ADEKA NATE B 213 F

  Toz Köpük Kesici  

1 2 3 4 İleri >>